Hakkımızda

CureTrawell sağlık turizminin değerlerini insan yaşamının kutsallığı üzerinde uygulamaya koyan ve ortak faydada birleştiren sağlık danışmanınızdır. Fikrimizi icraata dönüştürense sağlık sektörü hakkındaki tecrübelerimiz ve bilgi birikimimizdir.

CureTrawell hastaların tıbbi imkânlar ile buluşmasına ve herhangi bir tıp uzmanlığında tedavi edilmesine yardımcı olan bir hizmettir.

CureTrawell daha kaliteli bakım, daha kısa bekleme süreleri, uygun fiyatlı tedavi olanakları sunar.

CureTrawell yüzlerce güvenilir hastane ve klinik, binlerce uzman doktor ve 7 gün 24 saat hizmet veren bir ekip ile CureTrawell ağında sağlık yolculuğunuzu desteklemektedir.

CureTrawell olarak sizleri güvenilir sağlık hizmeti sunucularıyla buluşturuyoruz ve uluslararası olarak akredite edilmiş kurumlarla iş birliği yapıyoruz.

Sağlığını geliştirmek ve iyileştirmek isteyenler ile tedavi olanağı sunan ve sağlığı geliştirmeye yardımcı olan merkezleri global bir ağda buluşturuyoruz.

CureTrawell insanların tüm dünya çapında sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırır ve geliştirir.

CureTrawell hastaların tıbbi görüşlerini kolayca almasına ve yurtdışında uygun fiyatlı, yüksek kaliteli tıbbi tedavi zamanını planlamasına ve sorunlarına deva bulmasına yardımcı olan, kullanımı kolay bir hizmet platformudur

CureTrawell sağlık hizmeti sunan hastane, klinik, termal otel ve benzeri işletmeleri dünya çapında insanlarla buluşturur.

qha-trent-turkey-logo-2