İkinci Görüş Hizmeti

İkinci Görüş Hizmeti

İKİNCİ GÖRÜŞ HİZMETİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Çevrimiçi tıbbi ikinci görüşler

Küresel uzman doktor ağına erişim

Tam tıbbi vaka, tanı ve tedavi değerlendirmesi

Özel kişisel yardım

 • İkinci Görüş Nedir?

  İkinci bir görüş tıbbi geçmişinizin, teşhisinizin ve tedavi planınızın bir tıp uzmanı tarafından tam bir değerlendirmesidir. Danışmanlık doktoru, tanı ve tedavinizi onaylar veya alternatif bir tanı ve / veya tedavi planı önerir. Bu doktor ek tanısal testlerden geçmenizi önerebilir. Araştırmalar, hastaların% 20 ila% 60’ının ikinci görüşlerinden sonra bir tanı veya tedavi planı değişikliği olduğunu göstermiştir.
 • İkinci bir görüşü ne zaman almalıyım?

  Her zaman ikinci bir görüş talep etme hakkına sahip olduğunuza inanıyoruz. Genel olarak konuşursak, hastalar tanılarını belirlemediklerinde veya tedavi seçenekleri karmaşık, riskli veya nahoş ise ikinci bir görüş talep eder. Özellikle şu durumlarda ikinci bir görüş düşünebilirsiniz: – doktorunuz büyük bir ameliyat önerdiğinde – size hayati tehlike arz eden bir hastalık teşhisi konduğunda – nadir bir hastalık tanısı konduğunda veya uzun süreli bir reçete yazdığınızda – doktorunuz belirsiz durumunuz veya tanınız hakkında – doktorunuz, hakkında emin olmadığınız bir tedavi seçeneği önerir.
 • Bana ikinci görüşü sağlayan tıbbi uzmanlar kimler?

  İkinci görüş doktorları uzmanlık alanında branşının en iyi uzmanlarıdır. En iyi hastanelerinde çalışıyorlar, tanı ve tedavilere öncülük etmek için klinik araştırma yapıyorlar, meslek birliklerinde liderler ve en iyi tıp üniversitelerinde ders veriyorlar.
 • İkinci görüş nasıl sağlanır ve ne kadar sürer?

  İsteğinizi gönderdikten ve tıbbi dosyanızı tamamladığınızda, ikinci görüş 48 saat içinde size geri gönderilecektir. Bu sürecin sizin için mümkün olan en hızlı şekilde yapılmasını sağlamak için deneyimli (ve arkadaş canlısı!) Bakım Ekibi, tıbbi vaka geçmişi hazırlığında size yardımcı olur. Sonra tıbbi uzman sorununuzu gözden geçirecek ve ikinci bir görüş yazacak. Tamamlandığında, ikinci görüşünüzün bir e-posta bildirimini ve PDF sürümünü alacaksınız. İsterseniz ikinci düşünceyi postayla size göndermekten de memnuniyet duyarız.

Whatsapp üzerinden bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz

Aklınızdaki her soruyu cevaplamak için hazırız