Neden Curetrawell

Neden doğrudan klinikle irtibat kurmak yerine CureTrawell'a gelmeliyim?

Neden CureTrawell

Her aşamada yanınızda

Başka bir ülkede, yabancı bir kültürde sağlık hizmeti almanın zorluklarının farkındayız. Bu nedenle hastalarımızın her zaman “evinde” olduklarını ve asla yalnız olmadıklarını hissetmelerini sağlamak amacıyla tedavilerinin her aşamasında kendilerine eşlik ediyoruz. CureTrawell ile güvenli ve stressiz bir medikal seyahat yaşamanızı garanti ediyoruz.

Neden CureTrawell

En uygun hastane ve doktor

CureTrawell sizin için sertifika belgeli, teknolojik olarak üst düzey donanımlı yüzlerce iyi hastane/klinik ve doktor arasından sizin tedavinize en uygun hastane/klinik ve doktoru bulmanıza yardımcı olur, listeler ve alternatifli olarak seçiminize sunar, tek hastane/klinik yada doktora hem tedavi hem maliyet açısından bağlı kalmazsınız.

Neden CureTrawell

En uygun fiyat

Sizlere hastane/klinik ve doktoru değerlendirme ve seçme hakkı sunar, en kaliteli hizmeti maliyet açısından en avantajlı almanızı garanti eder, kötü süprizlere yer yoktur. Belirlediğiniz sağlık sunucusunda alabileceğiniz tedavi hizmetini CureTrawell ile çok daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Neden CureTrawell

Hastane içinde ve dışında

Türkiye’de olduğunuz sürece hastane dışında da yanınızdayız istek ve taleplerinizle ilgilenir, hasta yakınlarının da kaliteli zaman geçirmelerini sağlarız.

Whatsapp üzerinden bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz

Aklınızdaki her soruyu cevaplamak için hazırız